Home Politiek Zijn maaltijdpakketten goedkoper dan boodschappen in 2025? We breken het af

Zijn maaltijdpakketten goedkoper dan boodschappen in 2025? We breken het af

11
0

De standaard klop is natuurlijk dat maaltijdpakketten duur zijn: overal van $ 7 tot $ 14 per portie, minder dan een restaurantmaaltijd, maar meer dan de meeste voedselbudgetten. Dus ik stelde een experiment voor mezelf. Alleen gewapend met receptenkaarten voor maaltijdset ging ik naar mijn plaatselijke supermarkt om te zien of ik de maaltijden voor minder kon maken. Reader, het was niet eenvoudig.

In feite heb ik meestal gefaald. Voor de wetenschap kocht ik alles in de winkel die de maaltijdpakket in de doos, inclusief rijst of ‘Italiaanse kruidenkruiden’, zelfs als ik het anders al thuis had – maar probeerde het zo klein mogelijk te kopen. Waar de kwaliteit geloofwaardig gelijkwaardig was aan de maaltijdkit, kocht ik de goedkoopste optie. Delen waren voor twee, niet voor een gezin.

En ik ging slechts voor elke maaltijd naar één winkel, wat betekent dat als ik vervangers moest improviseren om de maaltijd te laten gebeuren, dat is wat ik deed. Niemand gaat naar drie winkels voor een diner op dinsdag, en dus deed ik wat mensen doen als ze zelf een weekavond winkelen: ik kocht wat er was.

Mijn conclusie, niet om het einde te bederven, is dat de echte bonus die wordt aangeboden door een maaltijdpakket sauzen, kruiden en smaken, uitgedeeld in kleine porties in plaats van grote potten. Je kunt misschien een biefstuk kopen voor minder, zelfs bij een volledig organische slager, maar je krijgt je room-kaassaus niet met geroosterde rode pepers, de Parmezaanse kaas voor je rijst en de kruiden waarmee je je vlees wrijft.

Afgezien van tijdsbesparing, blijkt dat wat een maaltijdset het beste doet, is serveren met een of dubbele smaak voor relatief lage kosten in vergelijking met het zelf in aanmerking nemen. Toen ik probeerde te repliceren sauzen en kruiden in een supermarkt, heb ik uiteindelijk veel meer uitgegeven – hoewel ik natuurlijk ook ook veel veelvoud had voor toekomstige maaltijden.

Dat wil zeggen: je kunt natuurlijk veel goedkoper eten dan een maaltijd van $ 12. Maar je kunt niet gemakkelijk eten Deze exacte dingen Dit goedkoop, tenzij u al de juiste kruiden en bulkingrediënten bezit. Hier is mijn ervaring met het proberen.

Afbeelding kan voedselproducten bevatten plantenveer ui en groente

Foto: Matthew Korfhage

Ingrediënten: 2 bon zonder botten, middengesneden varkenskarbonades of 2 skin-on zalmfilets; 1 kop lang korrelige witte rijst; 4 kruidnagel knoflook; 2 eetlepels vegetarische ponzu-saus, 4 el soja glazuur, 6 eetlepels komijn-sichuan pepersaus, 12 oz wortelen, 4 lente-uitjes, 2 theelepel zwart-witte sesamzaden

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in